shapka_top.jpg

Про готель

Готель ”Знання” має 64 місць, на перших трьох поверхах 13 –поверхового будинку у затишному зеленому куточку Паньківщини – старовинного району в самому центрі м. Києва, столиці України, на розі вулиць Микільсько-Ботанічної,31 та Льва Толстого. Через дорогу від готелю Ботанічний сад ім. акад. Фоміна з реліктовими насадженнями магнолій та найбільшим у Європі циклотроном. Перетнувши Ботанічний сад, вийдемо на мальовничий бульвар Шевченка, навпроти Володимирського собору.

На відстані 15-20 хвилинної пішохідної прогулянки від готелю знаходяться: на південь- Центральний залізничний вокзал; на захід- площа Перемоги, з універмагом „Україна” та Цирком; на схід- Національна Опера, Національний Університет та відновлений парк з пам'ятником Т. Г. Шевченку.

Зацікавившись прогулянкою, не помітите, як у всій своїй красі перед Вами заявляться Софійська та Михайлівська площі з архітектурними, історичними пам'ятниками світового значення, як, наприклад, Софійський Собор Х11 століття, пам'ятники Богданові Хмельницькому, княгині Ользі. З Михайлівської площі можна спуститися фунікулером на Поштову площу і відразу опинитися біля річкового вокзалу на набережній р. Дніпро.

Нарешті – головна магістраль столиці і всієї України – вул. Хрещатик. І це все від готелю пішки – за 15-20 хвилин !

Збудований у 1975р., готель „Знання” приймає лекторів, науковців, вчених, викладачів, спортсменів, артистів, а тепер і ділових людей з різних куточків України та зарубіжжя. Маючи багато прикмет радянської доби , Готель, оновлюється, змінюється. Та головне в ньому залишається без змін: українська гостинність, щирість, постійне піклування про кожного нашого гостя.

Все, що ми робимо, ми робимо для Вас!

Ласкаво просимо до готелю „Знання”!

Від залізничного вокзалу до готелю можна дістатися метро до станції„Університет” або „Площа Льва Толстого” або на таксі за 5 хвилин або пішки.

Наші координати