shapka_top.jpg

Готель Київ ЖД

Мабуть, будь-який гість столиці хотів би оселитися в готель в Києві з ЖД вокзалом неподалік, так як це дозволить Вам швидко дістатися до місця тимчасового проживання, оселитися і відразу ж приступити до прогулянки по місту. І наш готель є саме таким варіантом, тому що ми розмістилися в пішої доступності від залізничного вокзалу, і в той же час перебуваємо в самому центрі столиці.

Готель Київ ЖДУ Києві готелі у ЖД вокзалу - це найчастіше невеликі хостели або дорогі готелі, які по кишені тільки заможним бізнесменам і іноземцям. Але наші пропозиції зовсім не такі, адже наш готель в Києві (ЖД вокзал) створювався для академіків і вчених, які приїжджають на наукові конференції та заходи на всього пару днів, і ми орієнтуємося саме на їх можливості і бюджет.

Наш готель в Києві (ЖД поруч) розташовується практично в центрі столиці, а зовсім поруч розташувалися станції метро Університет і площа Льва Толстого, тому Ви зможете дістатися від нас в будь-яку точку за лічені хвилини.

Поруч з ЖД вокзалами в Києві знайти житло може бути досить непросто, так як більшість приїжджаючих туристів хочуть заселитися десь поруч, щоб при виїзді, відразу ж сісти на поїзд без довгої дороги до вокзалу. І тому ми рекомендуємо Вам попередньо записуватися до нас на проживання, так як на різні заходи і вихідні дні у нас можуть бути зайняті всі номери.

У нашому готелі у ЖД вокзалу Ви знайдете не тільки комфортабельні номери на 1 і декількох людей, але ще і кафе. І тут Ви зможете поснідати перед відвідуванням культурних і історичних місць міста, або перед відправленням на наукові заходи, так як до нас все ще приїжджають вчені та викладачі з усієї країни, так як ми зберігаємо доступні ціни та якісний сервіс.