shapka_top.jpg

Міні готель ціна за добу

Міні готель ціна за добуЯкщо Ви хочете дізнатися номеру в міні готелі ціну за добу, то ознайомитися з інформацією всією можете на нашому сайті. Ми пропонуємо затишні номери в готелі, який дуже зручно в Києві розташований. Він недалеко від залізничного вокзалу та центру міста, в районі транспортна розв'язка дуже зручна. Забронювати відповідний за всіма критеріями номер можете Ви у нас заздалегідь, інформація о всіх номерах і розцінки на них є на сайті.

Цікавить хороший міні готель? Ціна за добу на кожен запропонований номер є на сайті і всі деталі уточнити можете Ви індивідуально у нашого персоналу.

Від нашого міні готелю ціни за добу на кожен номер справедливі, фотографії номерів є на сайті. Наш готель був побудований ще в 1975 році, і ми постійно покращуємо сервіс, завжди до потреб своїх гостей проявляємо увагу. У нас є хороше кафе з великим вибором дуже смачних страв української кухні. Дивіться ціну за добу в міні готелі нашому на відповідний по всіх параметрах номер. У нас запропоновані Вашій увазі багатомісні номери і є одномісні номери. Особливою увагою користуються наші номери-люкс, інформація про них є на сайті. Замовляйте за доступну ціну за добу в міні готелі нашому хороший номер, і Ви про його вибір не пошкодуєте. Ми подбали про створення всіх необхідних умов для комфортного відпочинку своїх гостей, зупинятися у нас Ви можете при кожній поїздці до Києва.

Якщо Ви потребуєте додаткової інформації по нашим номерам, то зверніться до нас за консультацією з усіх питань в телефонному режимі. Ми завжди раді дзвінкам своїх нових клієнтів, раді допомогти їм з вибором номерів і швидко оформити замовлення.

Зацікавив наш міні готель? Ціна за добу на хороший номер у нас лояльна.