shapka_top.jpg

Міні готель забронювати номер

Міні готель забронювати номерНочівля в готелі може бути вельми комфортною і приємною, а може стати справжнім кошмаром. Особливо це стосується бюджетних установ. Чим дешевше готель, тим більше шансів зустріти там антисанітарію, меблі радянських часів, відсутність елементарних зручностей. Тим не менш, не потрібно до цієї думки ставитися як до вічної істини. Досить часто можна зустріти виключення з такого «правила». Наша установа відноситься до категорії бюджетних. В нашому міні готелі можна забронювати номер за дуже приємною ціною. При тому умови проживання ми запропонуємо дуже хороші.

Для кожного подорожнього, доля або справи котрого приведуть до Києва, хорошим рішенням для ночівлі буде наш міні готель. Забронювати номер у нас можна як на одну добу, так і на більший термін. Якщо у гостя є можливість і бажання погостювати у нас довше, ми тільки раді цьому. Зручне розташування – один з козирів, якими володіє наш міні готель. Забронювати номер у нас напевно побажають ті, кого цікавить центр столиці.

У самому центрі Києва, в його старовинному районі, вже понад сорок років приймає гостей наш міні готель. Забронювати номер легко можна онлайн або по телефону.

Недалеко від нашого міні готелю, забронювати номер в якому можна тут же на сайті, розташовані ботанічний сад, Володимирський собор, Цирк, Національна Опера і найголовніша вулиця міста – Хрещатик. Є й інші цікавинки в пішій доступності.

Якщо Вас зацікавив наш міні готель, забронювати номер можна, заповнивши онлайн форму на сайті. Для тих, кому зручніше і простіше подзвонити, номери телефону на сайті теж вказано.