shapka_top.jpg

Міні готель зняти номер ціна

Міні готель зняти номер цінаЗатишний номерок в невеличкому готелі – ідеальний варіант для втомленого від прогулянок і вражень мандрівника. Після насиченого подіями дня що може бути ще краще? Коли ноги гудуть, а в голові купа думок про побачене, пережите, ситна вечеря і м'яке ліжко стануть по істині дивовижним завершенням дня. На жаль, в Києві знайти затишне і недороге житло не так-то просто. Але, хто шукає, той знайде. І пошуки найнаполегливіших приведуть до нас. В нашому міні готелі зняти номер за ціною лояльною зможе кожен, хто того забажає. Ми знаходимося в дуже зручному місці, в центральній частині міста, недалеко від історичних пам'яток, великих бізнес центрів і об'єктів шопінгу. Зупинятися у нас люблять працівники науки і культура, спортсмени. Але ми будемо раді прихистити у себе будь-якого гостя.

Воістину тихим і затишним місцем є наш міні готель. Зняти номер, ціна якого буде не дуже високою за столичними мірками, напевне буде радий кожен, хто не любить шуму і суєти. Ми намагаємося кожного гостя зустріти, як рідного. Якщо для Вас важливий привітний прийом, Вам напевно варто зняти номер в нашому міні готелі. Ціна і умови проживання порадують.

Зацікавив наш міні готель? Зняти номер (ціна лояльна) у нас зможе навіть мандрівник з обмеженим бюджетом.

Якщо наша пропозиція дійсно Вам цікава, подбайте заздалегідь про те, що поставити бронь на потрібний номер і потрібний період. Цілком справедливо, що недорогі номери користуються популярністю. Нам би дуже хотілося бачити Вас серед гостей нашого міні готелю. Зняти номер (ціна демократична) можна як по телефону, так і онлайн.

З усією привітністю Вас готовий зустріти наш міні готель! Зняти номер (ціна невисока) можна по приїзду. Але краще це зробити заздалегідь.