shapka_top.jpg

Готель бронь онлайн

Плануєте ділову зустріч в Києві або туристичну поїздку? Для граничного комфорту і спокою варто завчасно подбати про наявність місць у готелі. Для вашої максимальної зручності ми пропонуємо наш готель бронь онлайн. Завдяки спеціальній формі на нашому сайті, Ви можете заповнити необхідні дані і вибрати зручний для Вас спосіб оплати.

У нашому готелі бронь онлайн доступна на всі види номерів, серед яких одномісні, двомісні та тримісні. Також доступна в готелі бронь онлайн і на номери класу Люкс і Полу-люкс і Міні-люкс. У кожному номері в наявності холодильник, пряма телефонна міжміська лінія і телевізор. У номерах Люкс класу присутній кондиціонер. Подивитися фотографії та ознайомитися з деталями можна в призначених розділах нашого сайту.

Готель бронь онлайнОформляючи в нашому готелі бронь онлайн, Ви вибираєте географічно зручне положення для Вашого номера. Ми розташовані всього в двадцяти хвилинах ходьби від Хрещатика, а від залізничного вокзалу до нас просто доїхати на метро або на таксі протягом п'яти хвилин. Готель розташований в затишному і старовинному районі столиці. Через дорогу від готелю розташований ботанічний сад, а захопившись прогулянкою Ви і не помітите як виявите себе на Софіївській площі і зможете оцінити й інші визначні пам'ятки Києва.

Ми постійно оновлюємо і вдосконалюємо наш готель. Сумлінне обслуговування і турбота про кожного клієнта залишаються незмінні. Оформляйте на готель бронь онлайн зараз, подбайте про свій комфорт завчасно.

Кожен гість столиці гідно оцінить рівень і злагодженість роботи нашого сервісу. З 1975 року в нашому готелі зупинялося безліч науковців, артистів і спортсменів. Ми будемо раді прийняти і Вас, забезпечивши Вам справжню українську гостинність і комфорт. Оформляйте на готель бронь онлайн, залиште тільки приємні спогади про Вашу поїздку.