shapka_top.jpg

Міні готелі Києва. Ціни на проживання

Міні готелі Києва ціниПлануючи відвідати столицю України, потрібно завчасно подбати про те, де Ви зможете зупинитися. Провівши активний день, наповнений новими приємними емоціями, Вам, напевно, захочеться відпочити в приємній і затишній атмосфері.

Звичайно ж, при виборі такого місця, ціна буде мати суттєве значення. Міні готелі Києва пропонують різні  ціни. У діапазоні від 250 грн. до 1500 грн. на добу і більше.

Зверніть увагу, який район Ви плануєте відвідувати більшою мірою, так як міні готелі Києва змінюють ціни в першу чергу в залежності від їх локального розташування. На одному з місць градації стоїть розташування на лівому чи на правому березі Дніпра. Чим ближче на правому березі до центру, тим дорожче. Лівий берег, в основному, вважається житловим, тому готелів менше, вартість нижча.

Також на ціни міні-готелів Києва впливає, який комплекс послуг входить у вартість проживання. Чи входить у вартість харчування, трансфер, екскурсії та інші додаткові послуги.

Крім всіх цих параметрів вартість проживання залежить від класу номерів і кількості місць в номері. Економ, стандарт, напівлюкс, люкс мають іноді значно відрізняються в ціні. Міні-готелі Києва також класифікуються за наявності «зірок». Чим їх більше, тим вище рівень готелю, і, відповідно, тим дорожче проживання в ній.

Ми позиціонуємо себе як привітний недорогий готель у центрі Києва. Ціни міні-готелів центрального району, в більшості випадків, значно перевищують наші. При цьому ми гарантуємо Вам весь комплекс необхідних послуг, якість яких відповідає всім нормам комфортного проживання.

<< Назад