shapka_top.jpg

Міні готелі в Києві біля залізничного вокзалуМіні готелі в Києві біля залізничного вокзалу, забронювати номерТой, хто приїжджає в місто на екскурсію або по роботі, може затриматися на кілька днів. І якщо це було відомо заздалегідь, то проблем з бронюванням підходящого місця не відбудеться, але якщо це відбувається напередодні, то всього пара готелів здатні допомогти Вам. А оскільки кращий варіант - це міні готелі в Києві біля залізничного вокзалу, то Ви можете звернутися до нас, адже ми є саме таким закладом.

Наш готель був відкритий ще в 1975 році, як місце для прийому академіків і вчених, які прибувають на наукові конференції, а для зручності, міні готель відкрився в Києві біля залізничного вокзалу. І хоч з тих пір пройшло чимало часу, ми все ще користуємося популярністю і серед науковців, так як зуміли зберегти високу якість обслуговування і доступні ціни. Тому ми рекомендуємо заздалегідь записуватися в наш міні готель біля залізничного вокзалу в Києві, адже він має постійний попит серед приїжджих.

Якщо Вас цікавлять міні готелі в Києві, біля залізничного вокзалу, то не дивлячись на розмір міста, знайдеться всього пара відповідних варіантів, в тому числі і наш. Але на відміну від більшості хостелів та інших закладів, ми пропонуємо дійсно комфортабельні номери.


Хоч ми і позиціонуємо себе як Київський міні готель біля вокзалу залізничного, але насправді ми знаходимося ще й поруч з історичним центром міста, а в пішій доступності передові університети і конференц-зали. Наприклад, всього за 15 хвилин Ви зможете потрапити до Будинку Вчителя або Ценнтрального корпусу КНУ, який користується значною популярністю на наукових заходах.

Для того, щоб забронювати номер в нашому Київському готелі (міні) біля залізничного вокзалу, потрібно лише подзвонити по одному з представлених телефонних номерів та повідомити всю інформацію про приїзд і обраний номер. Іншу інформацію Ви легко знайдете на нашому сайті.